Oferta

Piec rurkowy Ecomondial

Bez kategorii

  • piec wsadowy rurkowy
  • pow. wypiekowa 8,2 do 20,3 m²
  • zasilanie: palnik gazowy/olejowy

Opis

 

Piec piekarniczy rurkowy ECOMONDIAL ( bez ceramiki)


Ecomondial jest piecem piekarskim rurkowym , 4 i 5 komorowym. Przeznaczony jest do wypieku każdego rodzaju pieczywa a w szczególności do wypieku polskiego chleba pszenno-żytniego, dzięki zastosowaniu konstrukcji rurkowej bez ceramiki. Pozwala to na montaż pieca tam, gdzie nie może być zastosowana ceramika, np. z uwagi na ciężar ( stropy ) .

Ecomondial ogrzewany jest systemem grubościennych, gęsto opasujących go pierścieniowych rurek Perkinsa . Podstawa pieca zbudowana jest z elementów stalowych tworzących komorę spalania oraz kanały przepływu spalin. Bezpośrednio na kanałach spalinowych ułożone są rurki, przez co do maksimum zwiększono powierzchnię odbioru ciepła z przepływających spalin, a tym samym wykorzystanie ciepła.

W dolnej części pieca ułożone są wydajne parownice. Ecomondial opalany jest nowoczesnym palnikiem gazowym lub olejowym Riello-Guliwer.

Wyjątkowe walory użytkowe pieca rurkowego Ecomondial:

Poprzez maksymalny odzysk ciepła ze spalin do maksimum zwiększono sprawność energetyczną pieca i w efekcie obniżono zużycie paliwa.

  • Jakość produkcji: rurki oraz wydajne parownice zapewniają produkcję tradycyjnego pieczywa : wielkość, wygląd i smak.
  • Energooszczędność: Rurki akumulując ciepło, eliminują spadki temperatury po zasadzeniu, niska temperatura spalin uchodzących kominem ( wysoka sprawność pieca), wydajny palnik z nowoczesnym układem sterującym
  • Funkcjonalność i niezawodność: duża stabilność cieplna pieca umożliwia pracę przy dużych obciążeniach produkcyjnych, wszystkie instalacje dostępne są od przodu pieca (palnik, parownice, elektrozawory), piec może zostać przestawiony w inne miejsce pracy bez dodatkowych kosztów, oszczędność miejsca w piekarni dzięki konstrukcji 5-komorowej.

Zdjęcia

Całodobowy serwis

Telefon serwisowy dostępny jest przez całą dobę: +48 695 985 075

Nasi partnerzy:

Kontakt:

Italmarco Sp. z o.o. ul. Jagielnia 6; 32-050 Skawina
   
Tel.: 12 422 55 47 | FAX: 12 422 67 50
http://www.italmarco.pl/schowek/

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.