Aktualności

Linia do tortów wielowarstwowych

 

Linia do tortów wielowarstwowych firmy Gorreri to przyszłościowe rozwiązanie.

 

Cukiernictwo, a w szczególności  produkcja tortów wielowarstwowych jest jedną  z nieustannie zmieniających się branży.  Oczekiwania konsumentów podlegają nieustannym zmianom pod wpływem trendów obowiązujących w danym czasie.

Firma Gorreri  wierzy, że nowoczesna technologia produkcji musi pozwolić  producentom  wykorzystywać  postęp, a nie tylko mu się poddawać, uzyskując przewagę konkurencyjną.   Od dawna nazwa GORRERI jest  synonimem jakości, niezawodności i łatwości obsługi. Kombinacja tych cech pozwoliła firmie na osiągnięcie prestiżowej pozycji wśród producentów maszyn dla przemysłu cukierniczego.

Kompaktowe linie do tortów wielowarstwowych, krajalnice ultradźwiękowe, dozowniki zostały zaprojektowane,  w taki sposób, aby były wszechstronne, a  ich użycie było proste i szybkie  gwarantując jednocześnie profesjonalny rezultat i wysoką wydajność.

Dzięki takiemu rozwiązaniu pieniądze zainwestowane w maszynę zwracają się w szybkim czasie.

Instalacja na miarę Twoich potrzeb

 

Firma GORRERI tworzy kompletne instalacje skrojone do potrzeb konkretnego Klienta.  Gorreri projektuje i produkuje w formule „pod klucz” w pełni zautomatyzowane linie do produkcji tortów o różnych kształtach i rozmiarach.

Przy pomocy dozownika  DVG500 RP  do przekładania i dekoracji  tortów wielowarstwowych  o szerokim zakresie zastosowania  i kompaktowej linii do tortów   MULTIMATIC 300  można  realizować  proces produkcyjny  tortów  w wyjątkowo  prosty i precyzyjny  sposób .

Ponadczasowe dekoracje

 

Wysoka elastyczność proponowanego rozwiązania pozwala na pracę na wielu warstwach biszkopta, przy wykorzystaniu różnego rodzaju nadzienia (krem, dżem, lody itp.). Dzięki zastosowaniu specjalnych  systemów  nakładania warstw, przykrywania i dekorowania ciast  kremami lub bitą śmietaną, otrzymujemy produkt, który zachwyci każdego od pierwszego wejrzenia.

Dekoracja z róż maślanych, kolorowych posypek, tartej czekolady, kolorowego cukru, bezy, suszonych owoców to z linią do produkcji tortów wielowarstwowych firmy Gorreri żaden problem.

Istnieje możliwość wykonania specjalnych dekoracji np. napisów dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu, który po wczytaniu projektu automatycznie naniesie wymarzony wzór na ciasto.

Najnowsze rozwiązania

 

Firma Gorreri produkuje systemy high-tech, które pozwalają na stworzenie kompletnego ciasta wielowarstwowego wraz dekoracją w  wysoce zautomatyzowany sposób. Każdy szczegół urządzenia został starannie przemyślany, by zapewnić użytkownikowi jak największą wygodę korzystania, czyszczenia i konserwacji oraz niezawodność niezależnie od sytuacji.
Nowa seria maszyn do  produkcji tortów wielowarstwowych  Gorreri  to przyszłościowe rozwiązanie.

Jesteś zainteresowany?

Nasi przedstawiciele handlowi odpowiedzą na Twoje pytania, udzielą szczegółowych informacji a także  przygotują dla Ciebie specjalną ofertę cenową ?

Odwiedź  też  stronę producenta,  by lepiej poznać linię do produkcji tortów wielowarstwowych.

Całodobowy serwis

Telefon serwisowy dostępny jest przez całą dobę: +48 695 985 075

Nasi partnerzy:

Kontakt:

Italmarco Sp. z o.o. ul. Jagielnia 6; 32-050 Skawina
   
Tel.: 12 422 55 47 | FAX: 12 422 67 50
https://www.italmarco.pl/schowek/

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.