Aktualności

Produkcja ciast wielowarstwowych – nowa technologia

Nowa koncepcja tworzenia ciast wielowarstwowych rewolucjonizuje  proces produkcyjny małych  i średnich zakładów cukierniczych.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową gamę rozwiązań technologicznych specjalnie zaprojektowaną przez firmę GORRERI dla sektora cukierniczego.

Nowa koncepcja tworzenia ciast wielowarstwowych rewolucjonizuje  proces produkcyjny małych  i średnich zakładów cukierniczych.

Maszyny  Gorreri pozwalają  na bardzo różnorodne, pod względem formy i rodzaju,  nadziewanie  i dekorowanie ciast wielowarstwowych.

Produkty  stają się wyjątkowe i  oryginalne zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Prezentujemy Państwu zespół idealnych narzędzi pozwalających zautomatyzować proces produkcyjny zachowując   jednocześnie wyjątkowe właściwości produktu. Produktu zgodnego z nowymi tendencjami i wyprzedzającego potrzeby nieustannie zmieniającego się  popytu na rynku.

MULTIMATIC 300 

MULTIMATIC 300

MULTIMATIC 300

Urządzenie zaprojektowane z myślą o małych i średnich zakładach produkujących  dużą gamę zróżnicowanych  wyrobów.

Linia MULTIMATIC 300 służąca do produkcji ciast wielowarstwowych dzięki  kompaktowości, prostocie  obsługi przypadnie do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom.

Dzięki możliwości prostej i szybkiej zmiany formatu produktu, czyszczenia  taśmy transportującej  i głowicy dozującej linia MULTIMATIC 300  jest niezbędnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą realizować produkcję nie rezygnując z  oryginalności  i wyjątkowości produktu zachowując jego doskonałą jakość.

Co wyróżnia linie MULTIMATIC 300:

Dozownik DVG 500 RP

Dozownik DVG 500 RP

Dozownik DVG 500 RP

Najnowsze urządzenie linii produktów DOSAMATIC,  dozownik  DVG 500 RP  został zaprojektowany do nadziewania i dekoracji ciast warstwowych.

Dozownik DVG 500 RP jest  rozwiązaniem o maksymalnym poziomie  wszechstronności zastosowania, wydajności i łatwości w obsłudze.

W całości produkowany i montowany we Włoszech z zachowaniem  najwyższych standardów jakości GORRERI.

Co wyróżnia dozownik DVG 500RP :

Czy wiesz, że:

Dozownik DVG 500 RP może pracować zarówno  jako maszyna niezależna jak i urządzenie zainstalowane  w linii z innymi dozownikami  DVG 500.  Można również zestawić go z linią  MULTIMATIC 300, lub  TURBOMIXEREM  przygotowującym  ciasta   i kremy  w trybie ciągłym, a także z pozostałymi urządzeniami służącymi do nadruku i aplikacji dekoracji.  

Prosta obsługa, solidna konstrukcja, niezawodność. To główne cechy, które w połączeniu z niewygórowaną ceną, sprawiają, że dozownik DVG 500 RP jest doskonałym rozwiązaniem dla producentów mających różnorodne zapotrzebowania produkcyjne  i liczących na szybki zwrot  poniesionych na inwestycję  kosztów.

GCS 300 MULTICUT

GCS 300 MULTICUT

GCS 300 MULTICUT

Uzupełnieniem nowej  gamy rozwiązań technologicznych  GORRERI do produkcji ciast wielowarstwowych jest krajalnica ultradźwiękowa  GCS 300 MULTICUT.

Urządzenie przygotowane do szybkiego cięcia produktów spożywczych na prostokąty, kwadraty, trójkąty i  koła.

Co wyróżnia krajalnice GCS MULTICUT?

Zaprogramowany cykl cięcia,  obliczany  na podstawie ilości  żądanych porcji lub ich  wymiaru,  wykonuje, obracająca się za pomocą serwomotorów, głowica tnąca poruszająca się w płaszczyznach (osiach) x-y. Ruch głowicy  w osi z (pionowej) sterowany jest pneumatycznie, lub za pośrednictwem serwomotora.

Głowica tnąca jest całkowicie zamknięta, skrzynka z przewodami  elektrycznymi zamocowana jest na suficie  maszyny, co pozwala na uzyskanie jak największej wolnej wewnętrznej  powierzchni roboczej.

Osłona zabezpieczeniowa przednia zrealizowana jest za pomocą kurtyny elektronicznej IP67, boczne osłony wykonane są z płyt z przeźroczystego poliwęglanu  o  dużej grubości, stanowiących maksymalny poziom  ochrony podczas pracy urządzenia.

Wyposażenie w wersji standard zawiera:

Możliwość zakupu dodatkowego wyposażenia:

Nowe rozwiązania do ciast wielowarstwowych GORRERI to odpowiedź na wyzwania, które stawia przyszłość.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji i oferty cenowej skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym.

Odwiedź  też stronę producenta,  by lepiej poznać linię do produkcji ciast  wielowarstwowych.

 

 

 

 

Całodobowy serwis

Telefon serwisowy dostępny jest przez całą dobę: +48 695 985 075

Nasi partnerzy:

Kontakt:

Italmarco Sp. z o.o. ul. Jagielnia 6; 32-050 Skawina
   
Tel.: 12 422 55 47 | FAX: 12 422 67 50
https://www.italmarco.pl/schowek/

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.