Aktualności

Technologia ciągłego mieszania Gorreri

 Stworzona przez Gorreri na podstawie wielu lat badań nad mieszaniem i napowietrzaniem produktów spożywczych.

TURBOMIXER, PREMIXER

Turbomixery, Premixery oraz kompletne linie ciągłego mieszania stworzone zostały z myślą o szybkim przygotowywaniu doskonale wymieszanego, zhomogenizowanego i charakteryzującego się niską gęstością produktu.

Technologia ciągłego mieszania stworzona przez Gorreri łączy w sobie łatwość obsługi z wysoką jakością uzyskiwanego produktu. Wysoki poziom technologiczny urządzeń i zastosowanie opatentowanego systemu VERTIMIX® gwarantuje doskonałe rezultaty.


 

GŁOWICA MIESZAJĄCA VERTIMIX®

 

Opatentowana technologia VERTIMIX® pozwala na skrócenie czasu pracy, zapewniając przy tym  jednorodny rezultat, bez konieczności modyfikowania surowca.

Dzięki zastosowaniu pionowej głowicy i opatentowanej technologi VERTIMIX®, unikalnej w skali światowej, zastosowanej w urządzeniach z serii GTM i GMG  uzyskujemy produkt, którego jakości nie uzyskamy stosując inne dostępne systemy mieszania.

Dzięki wykorzystaniu Turbomixera, Premixera Gorreri uzyskujemy produkty końcowe niezwykle lekkie, jednorodne i co najważniejsze naturalne bez dodatkowych zagęstników i emulgatorów.

KORZYŚCI  WYKORZYSTANIA TURBOMIXERA

WYSOKA JAKOŚĆ

Wszystkie maszyny z serii GTM i GMG mieszają i doskonale ubijają w krótkim czasie świeże białka jaj, śmietanę, biszkopt bez konieczności dodawania zagęstników i środków emulgujących, uzyskując zdecydowanie lepsze efekty niż w tradycyjnych systemach mieszania.

Możliwość ciągłego mieszania pozwala również na uniknięcie błędów produkcyjnych, a tym samym różnic pomiędzy partiami gotowego produktu.

 

 

 Zainteresowała Cię technologia ciągłego mieszania Gorreri?

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasi Handlowcy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji i przygotują dla Ciebie specjalną ofertę.

Całodobowy serwis

Telefon serwisowy dostępny jest przez całą dobę: +48 695 985 075

Nasi partnerzy:

Kontakt:

Italmarco Sp. z o.o. ul. Jagielnia 6; 32-050 Skawina
   
Tel.: 12 422 55 47 | FAX: 12 422 67 50
https://www.italmarco.pl/schowek/

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.